Літературне слововживання
І ТАК ДАЛІ , І ТАКЕ ІНШЕ , І ПОДІБНЕ , ТОЩО , ТО ЩО
        І ТАК ДАЛІ – І ТАКЕ ІНШЕ, І ПОДІБНЕ – ТОЩО – ТО ЩО
        І так далі (і т. д.). Вживається наприкінці переліку для вказування на те, що перелік міг би бути продовжений. – О, в мене тема особлива: про кохання, "Любовь – не вздохи на скамейке... " Чули? Ну і так далі (О.Гончар); Маємо замір зараз же скласти другий такий альманах, а за ним третій і т. д. (М.Коцюбинський).
        І таке інше (і т. ін.), і подібне (і под.). Вживаються наприкінці переліку для вказування на те, що далі могли б бути й інші подібні предмети, явища. Його \[жеребчика\] Йонька годував окремо і не шкодував вівса, бо думалося викохати для парадних виїздів десь у гості, на базари і таке інше (Григорій Тютюнник); В кімнаті.. скрізь розставлені й розкидані прилади для жіночих робіт: кросна, п’яльця, прядки, кужілки і т. ін. (Леся Українка).
        Тощо. Вживається у значенні "і таке інше" та "і так далі". Класна кімната в сільській школі: по стінах географічні карти, малюнки. На вікні глобус, арифметична скринька тощо (С.Васильченко); Стара почала поратися по господарству, догодовувати курей, виганяти гусей та вутят до річки, робити місиво для свині тощо (Г.Хоткевич).
        То що, част. із займ. – А то що за нахаба? (І.Нечуй-Левицький); – А в мене ні коп’я. Як не зласкавиться Денис, не відсуне строку, то що я робитиму? (Б.Грінченко); – А то що за замок? спитала Галина (А.Кащенко); – А чого ти так переймаєшся? Нам то що з того? (Г.Костюк).
Ви можете поставити посилання на це слово:

матиме такий вигляд: І ТАК ДАЛІ , І ТАКЕ ІНШЕ , І ПОДІБНЕ , ТОЩО , ТО ЩО


матиме такий вигляд: Що таке І ТАК ДАЛІ , І ТАКЕ ІНШЕ , І ПОДІБНЕ , ТОЩО , ТО ЩО